Ви є тут

Шведська стінка з турніком

Зробити дерев'яну шведську стінку своїми руками - не так вже й важко. Ну трохи поморочився, мозолі натер - але ж вестч!!!

Шведська стінка з турніками зверху. Конструкція не моя - підгледів десь в інтернетах. З матеріалів використав два бруси 150х55 4м - залишались від будівництва даху. На перемички купив держаків. От і все.

Почалось все з того, що Єва почала лазить по драбині на другий поверх. Отака собі хуліганка:

Єва на драбині

Єва на драбині вище

Розказав я про це на роботі Ігорю. Кажу, прикольно було б купить шведську стінку, щоб Єва по ній лазила. От тіки недешево це. А він мені - тю, дак сам зроби.

Ну я недовго думаючи і зробив )))

Стеля в нас зараз близько 2,8 м. Тому брус я відрізав 2,5 м і пройшовся фуганком - зняв ворсу після пилорами. Потім кути зкруглив рубанком. Вийшло щось таке страшненьке:

Брус перед шліфовкой

Далі довго і нудно шліфував. Довго - бо шліфмашина навернулась ще на першому брусі і довелось вручну. Крім того, сосна багата на сучки. А рубанок біля сучків вигризав добрячі ямки. Ось такий процес шліфування:

Брус шліфую

Врешті мені надоїло і я кинув як є. Купили з Оленкою в епіцентрах держаки (для лопати 10 шт і для сапи 3 шт), коронки (висверлювать дірки), клей ПВА і лак тонований сосною.

Підняв я все це добро на 2 поверх - там комфортніше ніж в гаражі, та і машину виганять не тре шоб працювать. Трохи дошліфував і посверлив дірки:

Брус - дірки просверлені

Оказалось що в наборі коронок не було потрібного діаметру. Тому купив перові сверла на 26 (для держака сапки) і 35 (для держака лопати). Та і ці дірки були малуваті. Тому краєчки держаків тщательно обработать напильником  крупной наждачкой шурував.

Далі з допомогою Оленки зклеїли все в кучу, зв'язали мотузкою і залишили на ніч:

Шведська стінка - зклеювання

На цьому етапі допустив помилку: держаки тісно входили в посадочні місця. Для першого бруса це не було проблемою - кожен держак окремо вбив до упору. Але коли треба було надіть на стирчащі прутики другий брус - це вже було геморно. Як потім з'ясувалось, не впхнув десь на 1 см.

Поки клеїлась основна стінка, приступив до виготовлення верха з турніками. Простругав обрізки бруса (ті що залишились від 4 м), щоб згладить кути з одного боку:

Брус на верхні опори

Далі по накатаній схемі - шліфував, сверлив дірки і клеїв. Потім вскрив лаком двічі обидві частини конструкції. Коли лак висох (пару годин сохнуть) спустив на 1 поверх і зклепав до кучі.

Ось так воно виглядає зараз:

Шведська стінка верх

Шведська стінка вся

Шведська стінка верх

Шведська стінка з боку

Шведська стінка з низу

Шведська стінка низ


Затрати: 130 грн на держаки, 50 грн на всяке фуфло тіпа наждачки і сверл, 40 грн лак, 40 грн клей, 72 грн брус (0,06 м3) = 332

Найдешевшу стінку в інтернетах бачив за 850 грн.

З.І. Без шліфмашини більше на такі роботи не підписуюсь!!!

Tags: 

Коментарі

Зображення користувача Maks.

чувак, репект. в мене терпіння не хватило б навіть їздити в магаз купувати усьо то

Дякую. Зате так прикольно, коли діти лазяють там... Да і нам з Оленкой повисіть і попідтягуваться подобається

У мене Ру - супер майстер на всі руки!)Чесно думала що його більше ніж як на шліфування одного бруса не хватить, аж ні....ну і впертий!)))))Такої класної стінки ніде і не за скільки не купиш!Макс, приїзжай з сім’єю на турнік попідтягуватись, спинку-ручки розмять)  

Дякую, кохана. З твоєю допомогою ;)

dommtester1 com
"dommtester2 com" dommtester2 com
[url - dommtester4 com
dommtester3 com dommtester3 com
dommtester com

Абулия

Додати коментар

Filtered HTML

  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
CAPTCHA
Ви людина?
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

(c) sheremet.org 2009-2015 Powered by RuBlin Team